Profile

Join date: Jun 10, 2022

About

Avullojnë” biletat për Shqipëri-Izrael, ja sa janë shitur deri tani për sfidën në “Air Albania”

Shqipëri - Izrael, komenti Live i ndeshjes - Top Channel


✅HD 𝙇𝙞𝙫𝙚 𝙇𝙞𝙣𝙠👉🟪 Albania vs Israel Live


✅HD 𝙇𝙞𝙫𝙚 👉 Albania vs Israel Live OnlineAtmosferë fantastike është kjo e sotmja për ndeshjen mes Shqipërisë dhe Izraelit. Pavarësisht se moti nuk e favorizon këtë takim, teksa kanë nisur edhe rreshjet e shiut, tifozët mezi e kanë pritur Kombëtaren që të rikthehet në tokën tonë.


Pjesa më e madhe e ulëseve është e zënë në “Air Albania” për shkakun e interesimit të madh. Ndërkohë më poshtë mund të shihni edhe entuziazmin e tifozëve që kanë nisu

Për sa u përket çmimeve, bileta më e lirë mund të gjendet me çmimin 750 lekë të rinj që janë sektorët mbrapa portave, ndërsa pjesa përballë tribunës ka bileta që kushtojnë 2 mijë dhe 3 mijë lekë të rinj, ndërsa te pjesa e tribunës kryesore çmimi është 10 mijë lek të rinj. fsfv

Ndeshja Shqipëri-Izrael LIVE

More actions